Záclony voálové 3D

193 položek

Záclony voálové 3D

krásné voálové záclony 3D

VOÁLOVÁ ZÁCLONA

VOÁLOVÉ ZÁCLONY

!!!!!!!!!! Zboží není skladem, tudíž se dostupnost ihned ověřuje. Může se samozřejmě stát, že zboží bude chvilkově nedostupné nebo nebude už vůbec. O všem Vás ihned informujeme....!!!!!!

TYTO PRODUKTY JSOU VYRÁBĚVY NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA  A BUDE POŽADOVÁNA ZÁLOHA VE VÝŠI 50% NEBO PLATBA ZA ZBOŽÍ PŘEDEM.NELZE VRÁTIT ANI V LHŮTĚ 14 DNŮ - VÝROBA NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

LISTUJTE POŘADÍM JE MNOHO VZORŮ POSTUPNĚ BUDEME PŘIDÁVAT DALŠÍ

Je to metoda kvalitního tisku Sublimace - nejekologičtější způsob barvení textilií . Tyto inkousty po zaschnutí na nosném médiu mají schopnost při vysoké teplotě okamžitě změnit skupenství z pevného na plynné – proces sublimace.

Používané polymerní materiály k obarvení jsou schopny dočasně za vysoké teploty změnit vnitřní strukturu a pojmout tak pigmenty obsažené v plynu. Po ochlazení materiálu je tak barva zafixována ve vnitřní struktuře, nikoliv na povrchu materiálu, jak je tomu u jiných technologií. Materiál se ochladí , částice jsou zmrazeny a zůstávají obarveny navždy .

Barva nesmrdí a není škodlivá pro lidi s alergiemi . Sublimace barvení je považován za jeden z nejvíce šetrné k životnímu prostředí , čisté a udržitelné způsoby čerpání syntetické tkaniny . Navíc samotné syntetické tkaniny jsou velmi pevné a odolné , což znamená, že naše výrobky vám budou sloužit po dlouhou dobu

VZOR

Výrobce:

Zobrazit:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení